DİL
Sharplex Filters Pvt. Ltd.
ÜRÜNLER
 • Düsey Basinçli
  Plakali Filtre
 • Yatay Basinçli
  Plakali Filtre
 • Filtre Elemanlari
 • Erimis Sülfür Filtresi
 • Puls Jet Çubuklu Filtre
 • Parlatma Filtreleri

%7'ye kadar askida kati içerigi olan sivilarin filtrasyonu içindir. Filtre bezi kullanimi gerektirmez. Filtre keki pnömatik vibratör veya titresimli baglanti cubugu tarafindan otomatik olarak silkelenir. Kuru veya yas kekin atilmasi mümkündür. 120m2'ye kadar filtrasyon alani.

Sharplex Yatay Basinçli Plakali Filtre (kabuklu retraksiyon veya toplu retraksiyon), yatay basinç araci, filtre yapraklari, pnömatik vibratör düzenegi, alt yapi muhafazasi, kaporta ringi açilmasi / kapanmasi için hidrolik güç kaynagi ve kabuklu ya da toplu retraksiyon içermektedir.

Sharplex,her boyutta ve her türlü malzemeden düsey veya yatay basinçli Plakali filtreler için genis yelpazede Filtre Elemanlari üretmektedir. Filtre elemanlari, sartlara bagli olarak '5' katmanli veya '3' katmanli tasari, perçinli veya civatali olarak üretilmektedir.

Sharplex, sülfürik asit ve sülfonasyon fabrikalarinda Erimis Sülfür Filtrasyonu için çesitli filtreler tedarik etmistir. Normalde, 'KÜL', erimis sülfür kullanarak ilerdeki islemlerin daha duzgun olmasi için sülfürden çikarilmasi gereken bir yabanci maddedir.

Sharplex Çubuklu Filtresi, Es-Çapli borulardan yapilmis mum seklinde filtre elemanlarindan olusur. Her bir mum, polipropilen, Polyester, Naylon, PVDF ve PTFE filtre hortumu ile kaplanir. Bu mumlar, basinç kabinda dikey olarak düzenlenir. Mum sayisi, filtrenin filtrasyon alanina baglidir.

Sharplex Tek veya Çok Torbali Filtreler, temel olarak filtrasyon sonrasi için kullanilir. Sepetler, hizli açilan tipte dizilimler halinde takilmistir. Filtre torbalarinda, proses sartlarina bagli olarak, PP, PPS, Polyester Poliamid veya özel malzemeler kullanilir. Akis hizina bagli olarak, tek veya çok torba tedarik edilebilir.

Yüksek hizli ayristirma ve aritma. Sharplex Silindirik Santrifüj, yogunluk farkina sahip iki karismayan sivinin sürekli ayristirilmasi için yüksek hizli kati çanak tipi makinedir. Bu santrifüj, ayni zamanda, sivilardan az miktardaki yabanci maddeleri ayirmak üzere de kullanilir.

Sharplex Döner Firçali Filtre, temel olarak hat üzerindeki filtrelerdir ve tam otomatik biçimde çalistirilabilirler. Katilarin sivilardan kendini temizleyerek sürekli ayristirilmasi, Degistirilebilir filtre elemanlari, 5 mikrona kadar V-tel elemani kullanilabilir. Santrifüjlerdeki yükü azaltmak.

Boya, Vernik, Reçine, Baskı Mürekkepleri, Yapıştırıcılar ve her türlü kıvamlı sıvılar Ham petrol filtrasyon için bitkisel yağ rafineri

Sharplex Yatay Plakali Kapali Filtre, Eczacilik, Kimyasal, Sofra Yagi, Yemek Endüstrileri için kullanilir. Skavenjir plakasi ile eksiksiz ürün kurtarma mümkündür. GMP & ZERO HOLD UP modelleri, 8" (0,2cm), 14" (0,36cm), 18" (0,46cm), 24" (0,61cm) & 33" (0,84cm) yelpazesinde mevcuttur.

Islak ve Kuru Elekleme için En Etkili Titresimli Elek, Sorunsuz kullanim, Körelen Elek Yoktur, Kendi kendini dengeleyen elek gerginligi ile uzun ömürlü, Titresimler Aktarilmaz, Basit & Ekonomik.

Proses Suyu Filtrasyon - nehir suyu / proses suyu askıya kirleri çıkarmak için.

 • Silindirik Santrifüj
 • Döner Fırça
  Süzgeç (RBS)
 • Pnömatik Disk
  Filtreler (SFC)
 • Yatay Plakali
  Kapali Filtre
 • Dairesel Vibro Elekler
 • Otomatik Geri
  yıkama Filtre

SHARPLEX HAKKINDA

Sharplex, verimli ve ekonomik olan proses filtrasyon cihazlari,yiyecek-içecek sektöründen
gidaya, eczacilik,yemeklik yag, gübre, petrol,
maden endüstrileri alanlarinda iz birakma
kararliligiyla, Subat 1993'te kurulmustur.

Sharplex, size proses filtrasyon cihazlarinin en genis ve en gelismis
araligini sunar. Mevcut pilot tesisleri, Sharplex'in cihazlarini
mükemmel olarak tasarlamasina imkan vermektedir.

25
Years Experiance
5000
+
Happy Customers
250
+
Experts Team
KALITE / ISO

Şimdi Sorgulama VEYA + 91-22-27696339, + 91-9136921232 39'a kadar numaralı telefondan daha fazla bilgi için

isim *
İletişim Numarası *
Email kimliği *
Ürün sorgulama
Güvenlik Kodu *
CAPTCHA IMAGE