DİL

Erimis Sülfür Filtresi

Sharplex, sülfürik asit ve sülfonasyon fabrikalarinda Erimis Sülfür Filtrasyonu için çesitli filtreler tedarik etmistir.

Normalde, 'KÜL', erimis sülfür kullanarak ilerdeki islemlerin daha duzgun olmasi için sülfürden çikarilmasi gereken bir yabanci maddedir.

Sharplex, erimis sülfür filtrasyonu için asagidaki iki versiyonda yatay basinçli plakalii filtre sunmaktadir -

  • Gövde geri cekilmeli tasarim - Govde geri cekilmeli tasarimda, plakalar yerinde kalir ve silindirik govde ileri-geri cekilir.
  • Plaka Demeti geri cekilmeli tasarim - Plaka Demeti geri cekilmeli tasarimda, govde sabittir ve plaka demeti ileri-geri cekilir.

BHer iki versiyon da kolay isletme (filtrenin açilmasi ve kapanmasi) hidrolik olarak calistirilir.

Filtrasyon alani : 5 m2 ile 200 m2 arasi.

Genel Proses

Ilk olarak, filtre, filtre yardimcisi (kizelgur veya perlit) ile önceden kaplanir. Ön kaplama sonrasinda, sülfür çukurlarindaki erimis sülfür, kül filtrasyonu için filtreye beslenir. Daha sonra, filtre keki buharla kurutulur. Kurutma tamamlandiktan sonra, filtre açilir ve ahsap spatula ile plakanin alt tarafina vurularak pasta manuel olarak çikarilir.

Tipik Filtrasyon Döngüsü

Malzeme

Normalde, filtre govdesi, karbon çeliginden / buhar kazani kalitesinde malzemeden üretilir ve ceketlenir. Filtre plakalari, 5 katmanli tasarim ile ve tamamen paslanmaz çelikten üretilir. Plakalar civatali veya perçinli tasarimdir.

Sülfür Parlatmak için Kartus Filtresi

En Büyük Sülfürik Asit Fabrikasından Birinde Kızağa Monte Erimiş Sülfür Parlatma Filtreleri

Tesisdeki asagı akıs ekipmanlarını tıkayabilecek ana filtreden kaçan maddeler ile ince kül partiküllerini temizlemek için ana eriyik sülfür filtrelerinin ardından kartus tipi parlatma filtresi takılmıstır.

Bu ince katı parçacıkların temizlenmesi asagı akıs ekipmanlarının kesintisiz bir sekilde çalısmasına yardım edecektir. Bu, tesisin çalısmadıgı zamanları büyük oranda azaltacaktır.

Şimdi Sorgulama VEYA +91-9136921232 39'a kadar numaralı telefondan daha fazla bilgi için

isim *
İletişim Numarası *
Email kimliği *
Ürün sorgulama
Güvenlik Kodu *