DİL

Hakkimizda

1993 yilinda, Sharplex Agro Process (Hindistan) Pvt. Ltd., ayni yil Mal Sahibi olarak Sn. Satish Vasudeo Khadke tarafindan kurulan, Sharplex Argo Process Engineers firmasini satin alarak kurulmustur. 2002 yilinda, adi "Sharplex Filters (India) Pvt. Ltd." olarak degistirilmistir.

En büyük mühendislik kurulusu (yani Larsen & Toubro Ltd.) ile 12 yillik zengin tecrübesiyle, Sn. Satish V. Khadke, aslen YemeklikYag, Kimyasallar, Eczacilik, Gübre Endüstrileri için ithal ikamesi mallar olan Proses Filtrasyon Cihazlarini tanitmistir.

Sunulan en iyi kalite ve en iyi hizmetlerle, Sirket yillar boyunca proses endüstrilerinde "SHARPLEX" olarak güçlü bir marka olusturabilmistir.

Your browser does not support the video tag.

Altyapi

Sharplex, Rabale MIDC, Navi Mumbai'de 4200 metrekareyi kapsayan modern bir fabrikaya sahiptir. Sharplex fabrikasi, M/s. Lloyd's Register tarafindan ISO 9001 sertifikasina sahiptir. Sharplex, ayni zamanda, M/s. Lloyd's Register tarafindan Basinç Cihazlari Yönergesi 97/23/EC için sertifika almis ve filtrelerini 'CE' isareti ile sunmak üzere yetkilendirilmistir.

2008 yılında, Yönetim Kurulu, Navi Mumbai'de ikinci bir fabrika (Alan 35000 Sq.Ft.) satın aldı.

Sirket kendi Cad-Cam tasarim merkezine ve ASME hesaplamalari için Pv-Elite ile 3 boyutlu çizimler için Solid-Edge yazilimlarina sahiptir.

Dünyada Sharplex

Şimdi Sorgulama VEYA +91-9136921232 39'a kadar numaralı telefondan daha fazla bilgi için

isim *
İletişim Numarası *
Email kimliği *
Ürün sorgulama
Güvenlik Kodu *